sobota, październik 23, 2021

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nieznamierowicach

baner8
baner7
baner6
baner5
baner4
baner3
baner2
baner1

Mikołajki

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Mimo braku białego puchu w dniu 6 grudnia 2018 r. długo wyczekiwany Gość przybył do naszej szkoły. Miłego gościa dzieci radośnie przywitały piosenkami i wierszami. Przedszkolaki śmiało podchodziły do Mikołaja i  w zamian otrzymywały upragniony prezent, który wywoływał uśmiech na ich twarzach.  Na koniec wizyty przedszkolaki zrobiły sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcia i zaprosiły go na przyszły rok. Święty Mikołaj odwiedził również uczniów z klas I – VIII im wręczył im upominki. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów naszej szkoły.

Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki Mikołajki

santa.gif - 128.48 kb