niedziela, wrzesień 25, 2022

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nieznamierowicach

baner8
baner7
baner6
baner5
baner4
baner3
baner2
baner1

Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który jest dniem nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty.  Przedszkolaki i uczniowie przygotowali piękny występ artystyczny, w którym za pomocą wierszy i piosenek wyrazili wdzięczność wszystkim pracownikom naszej szkoły. Piosenka, w wykonaiu grup przedszkolnych, była najpiękniej wyśpiewanymi życzeniami, zaś wiersze poetyckie i improwizowna scenka w wykonaniu uczniów przywołału uśmiech na twarzach wszystkich zebranych.

Dzień Eduka...
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Eduka...
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Eduka...
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Eduka...
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Eduka...
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej