niedziela, wrzesień 25, 2022

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nieznamierowicach

baner8
baner7
baner6
baner5
baner4
baner3
baner2
baner1

Andrzejki

Tradycji stało się zadość i jak co roku w naszej szkole odbyły się andrzejki- imieniny patrona naszej szkoły,  zorganizowane dla całej społeczności szkolnej i przedszkolnej przez Samorząd Uczniowski. Popołudnie upłynęło na wspaniałej, wesołej zabawie, konkursach i wróżbach.  Dekoracja sali, stanowiska "wróżek" i "wróżbitów" idealnie oddawały nastrój andrzejkowego wieczoru, pełnego tajemniczości, magii, a przede wszystkim dobrej zabawy. Każdy mógł sobie wywróżyć, m.in. swój przyszły zawód, imię wybranki lub wybranka serca, a nawet imiona swoich przyszłych dzieci :) Odbyły się również konkursy z nagrodami, takie jak: taniec z balonem, taniec na gazecie czy popularne krzesełka:) Zarówno przedszkolaki, uczniowie, jak i nauczyciele uczestniczyli w zabawie, pt. "Mam chusteczkę haftowaną".

Pomiędzy zabawą taneczną, a konkursami, grupy przedszkolne- Biedroneczki i Pszczółki- otrzymały od dyrekcji prezenty w postaci karnetu do sali zabaw Zebra w Przysusze, z nieograniczoną liczbą wejść na miesiąc grudzień, zaś uczniom szkoły zostały wręczone płyty z bajką o św. Piotrze Apostole.

  Bawiliśmy się wspólnie do godziny 16.00.  Jesteśmy nieznmiernie dumni i zadowoleni z naszych uczniów, którzy tak wspaniale przygotowali dla nas zabawę andrzejkową i umilili czwartkowe popołudnie.